OSMANELİ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN MHP TEŞKİLATINA ANLAMLI ZİYARET

29572411_2006539939562539_2200651290291597156_n

Osmaneli MHP teşkilatını ziyaret ettik. değerli kardeşlerimizle ülkemizin gündemini değerlendirdik. Ak Parti ve MHP arasında milli ve yerli bir duruş ortaya konuluyor. Türkiyenin, Türk dünyasının, İslam aleminin tehditler, operasyonlar altında olduğu, çevremizin terör koridoruyla sarılmaya çalışıldığı bir dönemde birlik ve beraberlik içinde hareket etmemiz çok önemli.

söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyen bir anlayışa sahibiz. Ak Parti ve MHP milli ve yerli bir duruşla Türkiye’nin geleceğine yön veriyor. ABD ve AB ülkelerinin emperyalist emellerine dur diyoruz. Tüm İslam ülkeleri, Türk dünyası, mazlum ve ezilen dünya halkları bizden yardım bekliyor . Türkiye ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli oynanan oyunları görüyor ve bu oyunlara birlikte dur diyor.

Ülkemizin bu şartlarda bile yükselişini sürdürdüğü ortamda, Suriye’de, Irak’.ta, yurt içinde ve dışında, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatında savaşan kahraman mehmetçiğimize ve polisimize Allah güç,kuvvet versin. şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz, gazilere Allahtan şifalar diliyoruz.

Osmaneli Ak Parti ve MHP teşkilatı olarak Ankara’da başlayan birlik ve beraberliğin Osmaneli de aynı şekilde yansıması için bir araya geldik. Ak Parti ve MHP ile her alanda birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edecek.

MHP li arkadaşlara gösterdikleri yakın ilgi ve işbirliği için çok teşekkür ediyoruz. birlik ve beraberlik içinde Osmaneli hedeflerine yürüyoruz.

Okunma Sayısı: 295

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*