OSMANELİ EMITT FUARINDA

22089548_1927056664177534_7430423667656661515_n

Osmaneli Belediyesi, İstanbul Büyükçekmece TÜYAP fuar alanında 25-28 Ocak 2018 tarihinde düzenlenecek olan Emitt Fuarında stant açacak.

İstanbul’da düzenlenecek olan Emitt Fuarında, Bilecik standında Osmaneli’nin tarihi, turizmi ve önemli değerleri tanıtılacak. Osmaneli’nin başta Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler tesisleri olmak üzere, Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezinde üretilen, Tarihi Lefke Bezi ve Osmaneli’ne özgü diğer ürünler Emitt fuarında sergilenecek.

Elli bin insanın gezmesi beklenen Emitt Fuarına 108 ülkeden 4 bin 500 tur operatörü firma müracaat etmiş bulunuyor. Osmaneli’nin tarihi konakları ve evleri ile birlikte, doğal güzellikleri de standı ziyaret edecek olanlara tanıtılacak. Özellikle şifalı içmeler sularından götürülerek vatandaşlara, suların şifaları anlatılıp ziyaretçilere takdim edilecek.

Emitt Fuarı ile ilgili olarak açıklama yapan Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, “Osmaneli’nin bugüne kadarki en büyük eksikliği, kendi değerlerini dışarıya tanıtamaması olmuştur. Osmaneli Belediyesi olarak 4 yıldan bu yana Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ulusal ve uluslararası fuarlarda Osmaneli ilçemizi tanıtmaya çalışıyoruz. Başlatmış olduğumuz turizm hamlesi ile birlikte Osmaneli çok yakın bir zamanda bölgemizin parlayan yıldızı olacaktır. Tarihi, doğal güzellikleri ve bereketli topraklarında üretilen zengin ürün çeşitliliği ile Osmaneli, tam bir turizm kenti haline gelecektir. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan bütün kurum, kuruluş ve kişilere teşekkür ediyorum” dedi.

Okunma Sayısı: 351

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*