OSMANELİ’NDE BAYRAMLAŞMA

21192909_1915783835304817_7704756682565673667_n

Kurban Bayramı münasebetiyle Osmaneli’nde bayramlaşma, bayramın birinci günü Necla Hanım Konağı’nda yapıldı.

Osmaneli Belediyesi ve Osmaneli Kaymakamlığı beraberliğinde düzenlenen bayramlaşma programına Garnizon Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Rıza GAZEL, Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Belediye Başkan Yardımcımız Hayat KABA, İl Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Yalçın AVCI, AK Parti Osmaneli İlçe Başkanı Yalçın KARACA, İl Genel Meclis Üyesi Hakan ÖZKAN, kamu kurum ve kuruluşları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, davetlilerle bayramlaşarak sohbet etti. Başkanımız ve Osmaneli protokol üyeleri daha sonra şehit ailelerini, hastaları ve yaşlıları ziyaret etti.

Daha sonra AK Parti Bilecik Milletvekili Sn. Halil ELDEMİR, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret KARABIYIK ile birlikte vatandaşlarımızla bayramlaşmak üzere Osmaneli’ne geldi. Milletvekilini ve AK Parti Bilecik İl Başkanını Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN karşıladı.

Protokol üyeleri ile bayramlaşan heyet, programın ardından esnaf ziyareti yaptı ve ilçemiz esnaflarıyla bayramlaştı. Akşam namazı Rüstem Paşa Camiinde kılındı ve cami cemaatiyle de bayramlaşma gerçekleştirildi. Milletvekilimiz Halil ELDEMİR ve AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret KARABIYIK’ın Osmaneli’ni ziyaretlerinde, Osmaneli Belediyesi’nin çalışmaları ve hedefleri konusunda Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN bilgi verdi. Özelikle tarım, ürün fiyatları, tarıma destekler konusunda Milletvekilimiz Halil ELDEMİR’in alacağı randevu ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanının ziyaret edilmesi kararlaştırıldı.

Bayramlaşma programından sonra AK Parti Bilecik Milletvekili Halil ELDEMİR, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret KARABIYIK ve beraberindekiler Osmaneli’nden ayrıldı.

Okunma Sayısı: 106

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*