OSMANELİ’NDE KARNE HEYECANI

19029198_1873844719498729_5163214249219516111_n

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının son gününde minik öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının son ders zili çaldı. İlçemiz Osmaneli’nde yüzlerce öğrenci karne heyecanı yaşadı. Karnelerini alan Balaban İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin mutluluklarını paylaşmak için Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, İlçe Kaymakamımız Edip ÇAKICI, Osmaneli İlçe Jandarma Komutanı Serkan ARDIÇ, Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Yalçın AVCI ile birlikte minik öğrencileri sınıflarında ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilerle sohbet eden, devamlı olarak çok çalışmayı ve başarıyı hedeflemelerini öğütleyen Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, “Ülkemizin geleceği sizsiniz. Güçlü Türkiye’nin teminatı sizler her daim çok çalışarak, başarıyı hedeflemelisiniz. Sizlerin elde ettiği başarılarla ülkemiz daha iyi yerlere gelecek. Bu nedenle eğitim çok önemli. Osmaneli Belediyesi olarak da eğitimi fazlasıyla önemsiyor ve her zaman destekliyoruz. Öğrencilerimize yönelik eğitim noktasında destek sağlamaya devam edeceğiz. Kısacası eğitimi önemsiyoruz ve desteğimizi sürdüreceğiz. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. İnşallah hepiniz eğitim hayatınızda başarıdan başarıya koşarsınız” dedi.

Başkanımız daha sonra karne dağıtım töreninde minik öğrencilere karnelerini takdim ederek, kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Okunma Sayısı: 167

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*