RAMAZAN MÜBAREK GÜNDE İNSANLARIMIZA HİZMET EDEN VEFA GRUBUNA SALDIRANLAR,ŞEHİT EDENLER KADAR, ONLARI KORUYANLARDA VATAN HAİNİDİR.

RAMAZAN MÜBAREK GÜNDE İNSANLARIMIZA HİZMET EDEN VEFA GRUBUNA SALDIRANLAR,ŞEHİT EDENLER KADAR, ONLARI KORUYANLARDA VATAN HAİNİDİR.

Van’ın Özalp ilçesinde teröristler, Vefa Sosyal Destek grubuna silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda 2 kişinin hayatını kaybettiği ve 1 kişinin de yaralandığı bildirildi. Öte yandan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da sosyal medya hesaplarından alçak terör saldırısına tepkiler geldi. Bakan Albayrak mesajında, “Ramazan gününde yapılan bu alçakça saldırıyı kınıyor, şehit kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Başımız sağ olsun” dedi. Bakan Soylu ise taziye mesajında, “Bu topraklarda, ne kadar çabalarsanız çabalayın, ne yaparsanız yapın, “Yenileceksiniz, ve Cehennem’e sürüleceksiniz!” ifadelerine yer verdi.

Ramazan mübarek günde ihtiyacı olanlara yardım dağıtan vefa grubuna PKK tarafından yapılan hain saldırıda 2 şehidimiz var.Hala PKK ile ve onun siyasi uzantısı partiye teröre destek veriyorlar diyemeyenlerin,şehitlerimizin kanında boğulacaklarına inanıyoruz. Demiritaş niye içerde diyenlerin insanımızın,askerlerimizin,katillerine sahip çıkmasını hazmedemiyoruz.

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz.Değerli ailelerine başsağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Okunma Sayısı: 151

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*