SABRIN SONU SELAMET

31403620_2019843238232209_7302036756499529728_n

Osmaneli İlçemiz için büyük önem taşıyan 4,5 km lik şehir içi bölünmüş yol, çevre düzenlemesi, tretuvar(yaya kaldırımı),aydınlatma, NATO boru hattının deplase edilmesi projemiz Bursa Karayolları Bölge Müdürlüğü ile birlikte devam ediyor. Mayıs ayında son asfalt kaplama ile tamamlanacak yol çalışmamızda halkımızın büyük bir sabırla belediyemize güven duyduğunu memnuniyetle gördük.

Osmaneli halkına bu sabır ve güveninden dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah mayıs ayında yolu bitirdiğimizde Osmaneli çok değişik ve güzel bir görüntüye kavuşacak. Osmaneli de tüm yolları yeniden inşa eden belediye olarak sizlere verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmiş oluyoruz. Osmaneli yollarını halı ve nakış işler gibi büyük bir özenle tamamladık.

Bugün Osmaneli trafiğinin en yoğun olduğu dört yol kavşağımızdaki çalışmayı da tamamladık ve ilk asfaltı attık. Bir haftaya yaya kaldırımları da döşenmiş olacak. Mayıs ayında atılacak son kat asfalt ve aydınlatmalarla yol tamamlanacak. Sonrası belediyemizce güzel bir peyzaj çalışmasıyla  çevre düzenlemesi tamamlanacak .Hafta sonu olmasına rağmen gece gündüz çalışan Osmaneli Belediyesi yöneticileri ve personeline iyi ki de çok teşekkür ediyoruz. Belediyemizin en büyük kaynağı; “OSMANELİ BELEDİYESİ İNSAN KAYNAĞIMIZDIR”.

Temmuz ayı sonunda tamamlanacak TOKİ projemiz ile cuma günleri yaşanan trafik sorunu da ortadan kalkacak.2019 yılı için planladığımız mevcut pazaryerimizin aynı yerde yeniden inşası yapılırken kazı çalışmasıyla yer altına iki kat otopark yapacağız. Sonrası üç kat olacak kapalı pazarımızla tüm satıcıları aynı binada toplayacağız. Alışveriş merkezi şeklinde olacak pazaryerimiz Osmaneli ye yakışan ve bölgemizin en büyük pazaryeri olacak. Osmaneli her alanda hedeflerini birlik ve beraberlik içinde hızla gerçekleştiriyor..

Bu projemizde biz büyük destek veren önceki dönem milletvekilimiz Dr Fahrettin Poyraz ve Milletvekilimiz Halil Eldemir’e çok teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet döneminin en büyük yatırımlarını bu dönemde kazandırdığımız Osmaneli için Milletvekilimiz Halil Eldemir ve İl Başkanımız Fikret Karabıyık’a ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu yatırımlar için birlik ve beraberlik içinde hareket eden tüm belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza örnek davranışları için teşekkür ediyor, Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın diliyoruz.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin-Osmaneli Belediye Başkanı

 

Okunma Sayısı: 206

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*