ŞAMPİYONLUĞA İKİ ADIM

17424826_1835922106624324_187517749517008343_n

Bu sezon 23. maçına çıkan takımımız 1308 Osmaneli Belediye Spor, deplasmanda Söğüt Sporu 3-1 yenerek haftayı lider kapattı. Oynadığı 23 maçta; 21 galibiyet,1 beraberlik ve 1 yenilgi alan 1308 Osmaneli Belediye Spor, şampiyonluk için Bilecik Spor ile oynayacağı son maçı bekliyor.

Şampiyonluk maçına iki hafta kala Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “1308 Osmaneli Belediye Spor’u Söğüt Spor karşısında aldığı galibiyetten dolayı kutluyorum. Bilecik Spor, Söğüt Spor maçını kayıpsız geçerse son maç final olacak. Son haftadaki mücadeleleri ve başarıları nedeniyle 1308 Osmaneli Belediye Sporu ve Bilecik Sporu kutluyoruz. Sonuçta spor, kardeşlik ve dostluktur. Son derece centilmence geçeceğine inandığımız final maçı için Osmaneli ve Bilecik dostluğuna yakışan ortamı yaratacağımızdan ve misafirlerimizi en güzel şekilde, centilmence ağırlayacağımızdan herkes emin olabilir.

Teröre karşı büyük mücadelelerin verildiği Suriye’de, Irak’ta ve Güneydoğu’da gözünü kırpmadan şahadete yürüyen emniyet güçlerimiz, Türk Silahlı Kuvvetlerindeki askerlerimiz ve görevlilerimiz ortak gururumuzdur. Birlik ve berberliğimiz her şeyin üzerinde.

1308 Osmaneli Belediye Spor olarak sporun hemen hemen her branşında faaliyet gösteriyoruz. Kulüp olarak hedefimiz; “üst liglere ve milli takımlara sporcu yetiştirmek”. Bunun için alt yapıya çok önem veriyoruz ve çok iyi yoldayız. Futbolda her yıl final oynadık. Bu sezon oynayacağımız final maçı sonrası rakibimiz Bilecik Spor’a saygı duyuyoruz. Ama bu yıl “Şampiyon” olacağımıza inanıyoruz. Sürekli gelişen altyapımız, Sedat MEMİŞ hocamızın ve yardımcılarının büyük katkılarıyla, Başkanımız Hayati KABA’nın, 1308 Osmaneli Belediye Spor yöneticilerimizin özverili çalışmaları, büyük taraftarımızın destekleriyle bu yılı “Şampiyonluk” ile taçlandırmak istiyoruz.

1308 Osmaneli Belediye Spor – Bilecik Spor maçı dostluk, kardeşlik içinde centilmence maç olacak. İnşallah sahada sporcuların centilmence mücadelesine, saha dışı faktörler etki etmez ve hepimiz maç sonu güzel futbolu konuşur, kazananı hep birlikte alkışlarız.

Bu sezonda ligimizde mücadele eden tüm takımları tekrar kutluyoruz. Final maçına kadar gelen 1308 Osmaneli Belediye Spor ve Bilecik Spor sporcularını, yöneticilerini, hocalarını ve taraftarlarını başarıları için kutluyorum. Her iki takımımıza da final maçında başarılar diliyorum. Bizim gözümüzde her iki takım da şampiyon olmuş ve şampiyonluğu hak etmiştir.”

 

Okunma Sayısı: 489

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*