SURİYE REJİMİNİN HAVA SALDIRISI SONRASI ŞEHİTLERİMİZİN KANI YERDE KALMADI,TÜRKİYE SINIRLARI KARŞISINDA TERÖR DEVLETİNE İZİN VERMİYOR VE GEREĞİNİ YERİNE GETİRİYOR.

SURİYE REJİMİNİN HAVA SALDIRISI SONRASI ŞEHİTLERİMİZİN KANI YERDE KALMADI,TÜRKİYE SINIRLARI KARŞISINDA TERÖR DEVLETİNE İZİN VERMİYOR VE GEREĞİNİ YERİNE GETİRİYOR.
Suriye Rejim Askerlerinin kendilerine destek Rusya ve İran güçleriyle birlikte kendi halkının üzerine saldırmasıyla onları sınırlarımıza doğru göçe zorlanmasını önlemek,sınırlarımızın güvenliğini sağlamak için Suriye’de bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri İdlib’de kalleşçe saldırıya uğradı.İlk saldırı sonrası 33 Kahraman askerimizin şehit oldu ve yaralılarımız var.Şehitlerimize Allahtan rahmet,gazilerimize Allahtan şifalar diliyoruz.

Suriye^de sınırlarımız kıyısında terör devleti kurulmasına izin vermiyoruz. Biliyoruz ki bugün sınırlarımız dışında,Misak-ı Milli sınırlarımız içinde bu savaşı vermezsek,çok kısa bir süre içinde Türkiye’de,Libya,Irak,Suriye gibi kardeş kavgasına sokulacak.Türkiye İçinde kurulacak Terörist Kürt devleti ile bölünecek ve Ortadaoğu da büyük bir Kürt devleti oluşacak.Kardeş kavgaları İle Türkiye bölünecek,parçalanacak ve Türk halkı diğer İslam ülkelerinde olduğu gibi katledilecek.

Bugün Türkiye Suriye’de,Libya’da,Irak’ta geleceği için var.Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün belirlediği Misak-ı Milli sınırlarını korumak için savaştayız.Türk Korkmaz,Türk tabi olmaz,Türk mazlumlardan yanadır,her Türk şehadete yürümek ister.Biz Türkler ezelden beri hürüz ve hiç bir güç bize zincir vuramaz.Kahraman Türk Ordusu gereğini yapıyor ve terör devleti kurmaya özenenler dersini veriyor.

Allah yardımcımız olsun.Allah Türk Dünyası,İslam alemi ve Ezilen Dünya halklarının umudu Türkiye,Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Türk Silahlı Kuvvetlerine,Emniyet Güçlerimize güç,kuvvet versin ve onları korusun.Tarih tekerrürden ibarettir.Büyük ve Güçlü Türkiye Suriye’de Irak’ta terör devleti hayali kuranlara dersini verecektir.

Kurtuluş savaşına karşı çıkıp bir ülkeye tabi olalım diyenler,Kıbrıs harekatına karşı çıkanlar,Teröre karşı mücadelede Fıratın ötesini ver kurtul diyenler nasıl vatan hainiydi.Tarih onları vatan haini olarak not etti.

Bugünde Suriye’de Irak’ta sınırlarımız yanında terör devletinin kurulmaması için yaptığımız savaşa karşı çıkan hainleri,korkakları tarih unutmayacaktır.Ne mutlu Türk’üm diyene deyip,teröre destek verenleri de bu millet unutmayacaktır.Gün safını belli etme,vatan için kendini feda etme günüdür.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşları emperyalizme karşı savaştı ve bize Türkiye Cumhuriyetini kurdu ve tarih yazdı.Bugünde yine Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği Misak-ı Milli sınırlarından savunmamızı başlatan,teröre ve sınırlarımız yanında oluşturulmaya çalışılan Terör devletine karşı savaşan,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarih yazıyor.Tarihte korkaklar tabi olur,cesurlar lider olur.

Saygılarımla,
Münür Şahin

Okunma Sayısı: 302

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*