SURİYE’DE 1 YÜZBAŞI ŞEHİT ,1 BİNBAŞI AĞIR YARALI,HAKKARİ’DE 3 ASKER ŞEHİT,1 ASKER YARALI.TERÖRÜ VE EMPERYALİZMİ LANETLİYORUZ.

59975918_2248370468712817_8457653980149841920_n

SURİYE’DE 1 YÜZBAŞI ŞEHİT ,1 BİNBAŞI AĞIR YARALI,HAKKARİ’DE 3 ASKER ŞEHİT,1 ASKER YARALI.TERÖRÜ VE EMPERYALİZMİ LANETLİYORUZ.
Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Kahraman Emniyet Mensuplarımız Türkiye’nin güvenliği için savaşıyor, şehadete yürüyor. Bayrak, Vatan, Millet, Devlet için bizlerin güvenliği ve huzuru için canını, ailesini, Dünya nimetlerini bırakıp, ömrünün baharında,gencecik yaşta şehadete yürüyen kahramanlarımızla ve onların yetiştiren aileleriyle ne kadar övünsek azdır.

Suriye’de PKK/PYD terör örgütlerine karşı savaşırken kahpece şehit edilen kahraman yüzbaşımızı ve Hakkari’de yine aynı terör örgütlerine karşı savaşırken şehit olan 3 kahraman askerimize Allah tan rahmet diliyoruz. Ailelerine ve Türkiye ye başımız sağolsun diyoruz, Gazilerimize Allah tan şifalar diliyor ve dua ediyoruz.

Bizler buralarda düğün, nişan, hıdırellez, seçim vs  günlük yaşam sorunları ile ilgilenirken, teröre karşı, emperyalizme karşı kahramanca mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Kahraman Emniyet mensuplarına çok şey borçluyuz. Kahramanlarımızın ailelerine minnet borçluyuz. Allah şehitlerimizden, gazilerimizden, asker ve polislerimizden ve onların ailelerinden razı olsun.

31 Mart seçimleriyle sona eren seçim sürecini bir yana bırakıp Türkiye, İslam Alemi, Türk Dünyası ve Ezilen Dünya Halkları için emperyalizme, teröre karşı birlik ve beraberlik içinde olalım. Bugün Suriye, Irak, Somali, Libya, Mısır, Arakan, Sudan, Filistin vb. İslam aleminde, Türkistan da, Türk Dünyasında yoğunlaşan emperyalizmin saldırılarına,teröre karşı bir beraber olalım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Türkiye İttifakında 82. milyon birleşelim,bütünleşelim.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının emperyalizme karşı verdikleri bağımsızlık mücadelesiyle kurulan Türkiye Cumhuriyetini teröre ve emperyalizme karşı korumak için mücadele eden ve emperyalizme haddini bildiren Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmamız, destek olmamız gerekiyor. Siyaset, iktidar, mevki, makam “Bağımsız Türkiye” önüne geçemez. Kurduğu 16 Türk Devleti ile Dünya’da lider olan biz Türkler, 17.Türk Devleti ile Türkiye Cumhuriyeti ile teröre ve emperyalizme haddini bildirecek güçte ve kararlıktayız.

Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

 

Okunma Sayısı: 130

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*