TC BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK ILE,”CNR EXPO SERAMİK –BANYO MUTFAK FUARI”İSTANBUL”DA.

28279362_1992675484282318_8239714207284188268_n

Seramikçilerin, banyo, mutfak Fuarı’na katıldık. Açılışı Başbakan Yardımcımız Mehmet Şimşek Tarafından yapılan fuarda ilimizden Bien Seramik, Seranit, Vitra, Akgün Seramik, Bozvit, Söğüt Seramik, Termal Seramik’in Katıldı.Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meclis Başkanı Hakkı Aynur ve Yönetimi’nin katıldığı toplantıda stantları ziyaret ettik.

Yakında Bien Seramik ile seramik sektörü yatırımının gerçekleşeceği Osmaneli yatırımlar için cazibe merkezi oldu. Bien Seramik belediyemizin yapmış olduğu 18 Uygulaması sonrası yatırımlara başlayacak konuma geldi. Uzun Süren çalışmalarla tamamladığımız sanayi parselleri uygulaması ile Osmaneli yatırımlar için hazır konuma geldi.

Bilecik sanayi ve Ticaret odamızın da Katıldığı ziyaretler ile sanayicilerimizin de sanayi parselleri konusunda bilgi edinmesini sağladık. Sanayi parsellerimiz bölünmüş yol,e ski E5,eski tren hattı, YHT hattı üzerinde ve lojistik merkezi konumunda. Yatırımcı acısından bu avantajları nedeniyle sanayi parsellerimize ilgi büyük.

Okunma Sayısı: 654

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*