TERÖRİSTLER BOĞAZİÇİNDE İŞBİRLİKÇİLERİ İLE HALAY CEKERKEN. GERCEK KAHRAMANLAR VATAN İÇİN ŞEHADETE YÜRÜYOR. TERÖRE DESTEK OLANLAR,TERÖRİSTLER HAİNDİR,KATİLDİR. YAŞANANLARA SESSİZ KALANLARIN SÖZ HAKKIDA OLAMAZ.

TERÖRİSTLER BOĞAZİÇİNDE İŞBİRLİKÇİLERİ İLE HALAY CEKERKEN.
GERCEK KAHRAMANLAR VATAN İÇİN ŞEHADETE YÜRÜYOR.
TERÖRE DESTEK OLANLAR,TERÖRİSTLER HAİNDİR,KATİLDİR.
YAŞANANLARA SESSİZ KALANLARIN SÖZ HAKKIDA OLAMAZ.

Diyarbakır Lice’de hainlerle girdikleri çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz Jandarma Uzman Çavuş MehmetÇelik’e Allah’tan rahmet,ailesine ve vatansever halkımıza başsağlığı,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

Teröre ve teröre destek verenlere karşı gözünü kırpmadan savaşan,cesaretle şehadete yürüyen kahramanlarımız sayesinde huzur içinde yaşamımızı sürüyoruz.Onlara her zaman dua etmeli ve destek vermeliyiz.Şehitlerimize ve ailelerine en büyük saygıyı,en büyük vefayı göstermek bu topraklarda yaşıyan herkesin görevidir.

Son dönemlerde içimizdeki hainlerin biz vatanseverlerin uysal koyun misali sessizliğinden yararlanarak sahne aldığını görüyoruz.Kahramanlarımız şehedate yürürken demokrasi diyerek hedef saptıran bu hainler hep sahnede.En kücük bir konuyu büyüterek devlete karşı organize olup eylem yapan bu şerefsizlere kimimiz siyasi hesaplar için,kimimiz bana dokunmasında diyerek,kimimizde önemsemiyerek sahayı bırakıyoruz.Boğaziçinde terörist gruplarla terörist marşlarını söyliyerek halay cekenlere,onlara destek için orada olan siyasilere artık tahammülümüz kalmadı.

Biz vatanseverler olarak her türlü siyaseti br yana bırakıp Türkiye için,şehitlerimiz için,onların bize emanet ettikleri aileleri için sesimizi yükseltmeli ve içimizdeki hainlere karşı mücadele etmeliyiz.Yeni darbeler,yeni kargaşalar yaratma ve Türkiye’yi zayıflatarak emperyalist ülkelerin çıkarlarına hizmet edenlere haddini bildirmeliyiz.Türkiye artık yeni 15.Temmuzları,Yeni darbeleri,yeni Gezi olaylarını,yeni organizasyonlara tahammül edemez.

Gün safımızı belli etme günüdür.Bir avuc haine,şerefsize sahayı bırakamayız.Teröre destek olanları,lanetlemeli ve onlara hadlerini bildirmeliyiz.Bizler her türlü siyasi görüşten vatanseverler olarak büyük çoğunluk ve büyük gücüz.Şehitlerimiz ve onların bize emanet ettiği aileleri için teröre ve teröristlere destek olan şerefsizlere,hainlere hadlerini bildirmeliyiz.Yoksa şerefsizler halay ceker,bizde seyrederiz.

Okunma Sayısı: 13

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*